1
/
of
5
UKinox
UKinox WSD 580 Handmade 1 bowl Stainless Steel kitchen sink 580x500mm Inc Accessories
UKinox WSD 580 Handmade 1 bowl Stainless Steel kitchen sink 580x500mm Inc Accessories
Regular price
£288.99 GBP
Regular price
Sale price
£288.99 GBP
Taxes included.
| Seri No | WSD 580 |
| Siphons | CB002 |
| Bowl Size | 520 / 330 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Sink Depth | 245 mm |
| Cut-Out Size | 520 / 330 mm |
| Min.Cabinet Size | 600 mm |
| Finished | Polished |
Includes Chopping board and Colander. Tap and Soap dispencer not included.
Only available for Mainland UK, excludes Highlands and Isles
Quantity
Couldn't load pickup availability
Share
