1
/
of
4
UKinox
UKinox GS 860.500B Black Glass Inset 1 bowl Reversible kitchen sink
UKinox GS 860.500B Black Glass Inset 1 bowl Reversible kitchen sink
Regular price
£280.99 GBP
Regular price
Sale price
£280.99 GBP
Taxes included.
| Seri No | GS 860 500 B |
| Siphons | Included |
| Bowl Size | 340 / 400 mm 170 / 400 mm |
| Thickness | 1 mm |
| Sink Depth | 215 mm |
| Cut-Out Size | 340 / 400 mm 170 / 400 mm |
| Min.Cabinet Size | 600 mm |
| Finished | Polished |
Only available for Mainland UK, excludes Highlands and Isles
Quantity
Couldn't load pickup availability
Share
