1
/
of
15
UKinox
UKinox Niagra Polished Stainless Steel Inset kitchen sink including Tap and accessories
UKinox Niagra Polished Stainless Steel Inset kitchen sink including Tap and accessories
Regular price
£444.99 GBP
Regular price
Sale price
£444.99 GBP
Taxes included.
| Seri No | NG 750 |
| Siphons | Included |
| Bowl Size | 700 / 350 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Sink Depth | 220 mm |
| Cut-Out Size | 750 / 350 mm |
| Min.Cabinet Size | 800 mm |
| Finished | Polished |
Full set included, Tap with water fall function, wooden chopping boar, colander, glass rinser, knife rack and soap dispencer.
Only available for Mainland UK, excludes Highlands and Isles
Quantity
Couldn't load pickup availability
Share
